Cienie przeszłości

Wydawnictwo: Lucky
Shadow dance
romans
Wanda

Nietykalny przestępca, który sieje postrach. Mężczyzna, który ukrywa swoją prawdziwą tożsamość, i nieoczekiwany romans, który przełamuje wszelkie bariery.
Błyskotliwa i trzymająca w napięciu powieść romantyczna.

Amoretta | 2015-04-21
Przeczytana: 21 kwietnia 2015

Książka z serii Buhanan. Prawdziwy kryminał w świecie romansów. Ona młoda dziewczyna zaciekawia się dawną waśnią między szkockimi klanami Buhananów i Mckennów. Aby dowiedzieć się więcej trafia do maleńkiego miasteczka w Teksasie. Profesor daje jej swoje notatki. Ona otwiera bagażnik - a tam pierwszy trup. Tych nagłych zgonów będzie jeszcze ze trzy, ale przy niej będzie przyjaciel rodziny, agent policyjny...

sognatore911 | 2013-01-06
Przeczytana: 11 marca 2012

Po przeczytaniu tej książki od razu lepiej rozumie się cały skład historii jaka jest zawarta w książce 'Rodzinne tajemnice' oraz 'Cienie przeszłości'. Przyjemnie się czytało.

arya | 2017-06-07
asia | 2017-02-12