Rysunek węglem

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nasze Debiuty". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: NaszeDebiuty.pl
978-83-62317-20-2
sny, morderstwo, wizje

Poznań. Weronika Lewandowska, młoda rysowniczka od dwóch tygodni miewa w nocy dziwne sny, za dnia bóle i zawroty głowy, a także słyszy przerażające krzyki kobiet. W tym czasie ktoś morduje kobiety, które przed śmiercią miały podobne sny. Były chłopak Weroniki – Sycylijczyk, jest w Poznaniu od dwóch tygodni. Wiele wskazuje na jego winę. Dziewczyna nie wierzy, bo wciąż go kocha. Wkrótce dowiaduje się prawdy – zaskakującej i przerażającej…

[Naszedebiuty.pl, 2010]

variusana | 2015-07-12

Udany debiut. Romans i kryminał w jednym. Do tego dochodzą kontakty bohaterki z duchem, i do końca nie wiadomo kto i dlaczego zabija. Krótkie rozdziały z przypisaną sentencją. Thriller inny niż wszystkie.

| 2010-08-23

Trzyma w napięciu do końca , nie spodziewałam się takiego zakończenia. Choć po pierwszych stronach może wydać się się przewidująca jednak wcale taka nie jest.

VIOLKA2407 | 2012-10-31

chetnie przeczytam