Kotolotki

Catwings
83-7255-623-7
Kotolotki
dona

Pewnego razu kotka mieszkająca w mieście urodziła czworo kociąt. I nie byłoby w tym nic dziwnego, ale kotki te miały... skrzydełka. Korzystając z rzadkiej u kociąt umiejętności latania, udają się w świat, aby go poznać. Nie wiedzą jednak, że czyhają na nie różne niebezpieczeństwa. Nawet drapieżne ptaki czują się bowiem zagrożone obecnością latających kotów, które do tego mieszkają w dziupli (!). A co będzie, jeśli kotolotki zostaną złapane przez Złe Ręce?

Siemomysła | 2016-01-04

Ogromnie mi się podobała, choć jestem już od dawna dorosła. Postanowiłam kształcić na niej literacko bratanicę ;)

Octopus | 2015-07-01
Przeczytana: 2003 rok

MŁODYM MIŁOŚNIKOM KOTÓW I MAGII POWINNO SIĘ SPODOBAĆ

ewab101 | 2014-11-23

Ukochana książka z dzieciństwa! Niestety, jak dla mnie, za krótka (chociaż w sumie to nie ma co się temu dziwić, to miała być książka dla dzieci). Pisana prostymi zdaniami, ale bardzo sympatyczna.

anabella | 2011-06-06

Książka dla młodszych czytelników, ale tym starszym - też polecam! :)

Dżołana | 2012-05-16

Jedna z moich ulubionych i dobrze zapamiętanych powieści z dzieciństwa. Nie wiedzieć czemu, ale zawsze sięgając po tę lekturę bardzo się wzruszam. Jest poprostu śliczna! :) Polecam gorąco, przede wszystkim wielbicielom kotów!

Jezier | 2013-01-23
Przeczytana: 23 stycznia 2013

Świetna książeczka, pełna empatii. Szkoda, że nie udało mi się jej zdobyć po polsku, dałbym do przeczytania siostrzeńcom.

irbis18 | 2011-08-31
Przeczytana: 31 sierpnia 2011

Bardzo ciepła,wspaniała dla dzieci,ale także dla dorosłych bo przecież w każdym człowieku jest trochę z dziecka.

Cerro | 2016-11-11
Martyna Sikora | 2016-03-13