Cezar. Życie giganta

Wydawnictwo: Amber
historyczna

Wojny, intrygi, przygody, skandale i romanse w barwnej biografii,którą czyta się jak powieść sensacyjną.Charyzmatyczny mąż stanu, który uczynił Rzym największąpotęgą, militarny geniusz, który odniósł najbardziejspektakularne zwycięstwa w dziejach, utalentowany orator,pisarz i prawodawca a Gajusz Juliusz Cezar pozostaje do dziśnajsłynniejszym z Rzymian.

dervorin | 2015-03-17

"Biografia, która napisana jest językiem prostym i przystępnym"- te słowa to zdecydowanie za mało. Książkę Brytyjczyka czyta się tak dobrze jak powieść. Goldsworthy przybliża nam sylwetkę Juliusza Cezara i podaje wiele interesujących faktów z jego życia.

Anaki | 2014-08-20
Na półkach: Przeczytane, Historia

Muszę przyznać,że podoba mi się pisanie pana Goldsworthy,bez przynudzania,konkretnie na temat:-).

Menandros | 2016-09-16
Hubert | 2016-08-07