Psychologia zachowań konsumenckich

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
asia

Książka ta wprowadza nas w świat zachowań konsumenckich, wyjaśnia poznawcze, motywacyjne i emocjonalne procesy leżące u ich podstaw oraz przybliża zasady konstruowania reklam. Uczy wykorzystywania zjawisk psychologicznych w strategiach marketingowych, w procesie segmentacji rynku i w trakcie tworzenia wizerunku firmy. Jej autorzy, w sposób przystępny i zrozumiały, także dla osób nieposiadających wykształcenia psychologicznego, przedstawiają wiedzę z zakresu podejmowania decyzji i psychologii ekonomicznej, znakomicie łącząc je z najnowszymi badaniami zachowań konsumenckich.

Eliza | 2014-12-05

Bardzo dobra książka. W zrozumiały sposób przybliża nasze wybory konsumenckie. Nie tylko dla uczących się psychologii biznesu, polecam wszystkim którzy po wyjściu ze sklepu zastanawiają się nad słusznością swoich wyborów.

vampireheart | 2016-05-13
Przeczytana: 12 maja 2016