biznes, finanse

Pierwszy w Polsce podręcznik zawierający pełne spektrum wiedzy z zakresu marketingu politycznego. Czytelnik pozna modele zachowań wyborczych, problematykę sementacji rynku wyborczego i wizerunku kandydata, rolę mediów w kampanii i reklamie polityczne

tusia395 | 2015-06-11
Przeczytana: 11 czerwca 2015

bardzo dobrze napisana pozycja naukowa. łatwa do zrozumienia, napisana prostym i łatwym do przyswojenia językiem. podane w niej przykłady są dobrym sposobem utrwalenia wiedzy w niej zawartej.

Oskar | 2014-09-21
Przeczytana: 2005 rok

Zdecydowanie najlepsza polska książka o marketingu politycznym i kampanii wyborczej. To doskonały przewodnik dla kandydatów walczących o głosy mieszkańców. "Marketing polityczny" jest bardzo szczegółowym i nadzwyczaj profesjonalnym opracowaniem, które może pomóc zainteresowanym osiągnąć zamierzony cel.

"Marketing polityczny. Perspektywa psychologiczna" odkrywa przed czytelnikami tajemnice kampanii i wpływu na innych ludzi. Pokazuje w jaki sposób zachować się w czasie spotkań z wyborcami, jak przygotować materiały wyborcze, jak powinna wyglądać debata w mediach, a także w jaki sposób korzystać z internetu. Wyjaśnia również jak czytać wyborcze sondaże.

To także bardzo interesująca pozycja dla osób, które nie są związane z polityką, ale co kilka lat biorą udział w wyborach i oddają głos na jednego z kandydatów. Ta książka wskaże jakich środków i argumentów używają politycy i jak nie dać się zmanipulować w trakcie przedwyborczej gorączki.

Z roku na rok książek o marketingu...

Florianf | 2016-08-30

Męczarnia.