Felix, Net i Nika oraz Metoda Sześciopalczastego

Cykl: Felix Net i Nika
Wydawnictwo: Powergraph
BearerOfHope

Seria krótkich opowiadań pióra Rafała Kosika.
Poznaj tajemnicę wioski, odciętej przez 300 lat od reszty świata. Przeczytaj, jak trójka trzynastolatków w mroczną, deszczową noc wyjaśnia zagadkę Sześciopalczastego!

Zeszyt można było otrzymać za darmo na Międzynarodowych Targach Książki 2006 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Anna | 2016-04-18

Opowiadanie na raz do kawy. Polecam osobom która chcą zacząć historie z serią Felix, Net i Nika a nie do końca wiedzą czy to dla nich :) Riposty Neta na poziomie, czyli najważniejszy aspekt zachowany! :D

Fistaszek_23 | 2012-11-10
Przeczytana: 2012 rok

Bardzo ciekawa historyjka. Chociaż oczywiście lepsze są zwykłe części. :)

Krzysztof | 2013-08-18

Chciałem zobaczyć na czym polega fenomen Felixa i spółki. Sięgnąłem akurat po tą część, gdyż jest dostępna za darmo w internecie. Choć dość wolno czytam, książkę pochłonąłem bardzo szybko. Ciekawa intryga, duża ilość humoru i tajemnica, którą czytalnik odkrywa wraz z bohaterami. Na pewno nie będzie to ostatnia książka jaką przeczytam z tej serii.

pierwiastek28 | 2011-08-27
Przeczytana: 2011 rok

Ta książka jest rewelacyjna ! Warto ją przeczytać, mnie zafascynowała tak, że mam wszystkie tomy i czytam wszystkie po kolei przez jeden tydzień. Jestem zagorzałą fanką FNiN. Serdecznie polecam !

izytka | 2015-02-26

Znakomita, jak wszystkie przygody FNiN :)

Camillie | 2011-01-03
Na półkach: Przeczytane, Ebooki, 2012
Przeczytana: 10 lipca 2012

Nie brak w niej wielu zabawnych tekstów Neta. Warta polecenia. Bardzo tajemnicza, a rozwiązanie dość zabawne. Do ściągnięcia w internecie.

Pawson | 2013-04-30

Tym razem opowiadanie, lecz tak samo świetne jak "pełnoprawne" "Felixy". Znów daję 8.

Hellreader | 2013-02-27
Przeczytana: 2012 rok

króciutka historyjka po wydarzeniach z 2-giej części. mimo długości bardzo ciekawa.

Klawesynianka | 2013-05-25

typowy dreszczyk emocji :) przypomina mi bardzo " FNiN oraz Trzecia Kuzynka "

| 2011-06-12

extra :)) Króciutka historia, która działa się między 2 a 3 częścią.