Felix, Net i Nika oraz Tajemnica Kredokrada

Wydawnictwo: Powergraph
BearerOfHope

Laevateine | 2011-01-13
Przeczytana: 15 stycznia 2011

Muszę przyznać, że było to jedno z bardziej przewidywalnych opowiadań. Nie oznacza to jednak, że trzeba spisać tę historię na straty, nie zabrakło w niej poczucia humoru, zwrotów akcji i na pewno nie poczułam ochoty by rzucić ją w kąt i zająć się czymś innym. Przeczytałam ją za jednym zamachem i zachęcona zabrałam się za inne książki autora.

Książkę oceniam bardzo dobrze i polecam ją wszystkim.

Klawesynianka | 2013-05-25

bardzo Kosikowe :) dobrze jest przeczytac taka psującą bardzo do pierszej części serii opowiastkę po przeczytaniu caałej serii. takie oderwanie od coraz poważniejszych i doroślejszych problemów genialnej Trójki.

pierwiastek28 | 2011-08-27
Przeczytana: 2011 rok

Ta książka jest rewelacyjna ! Warto ją przeczytać, mnie zafascynowała tak, że mam wszystkie tomy i czytam wszystkie po kolei przez jeden tydzień. Jestem zagorzałą fanką FNiN. Serdecznie polecam !

Ola Banaszak | 2012-03-05
Na półkach: Chcę przeczytać, Ulubione

uwielbiam tę książkę!!! ;)

Zuzeeranxx | 2017-05-01
RóżaCzytelniczka | 2017-05-01