Miłością uzdrowieni

Tłumaczenie: Magdalena Jędrzejak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romanse Classic, Marzenia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pol-Nordica
Borrowed Dreams
8372641994
miłość, powieść
zgrzewa

Millicent Wentworth, młoda wdowa, musi znaleźć sposób, by spłacić zaciągnięte przez męża długi i wynagrodzić krzywdy czarnym niewolnikom, których bezwzględnie wykorzystywał na swoich plantacjach w Indiach Zachodnich. Jedyną jej nadzieją jest małżeństwo z niezwykle bogatym lordem Aytoun, który po tragicznym wypadku stał się kaleką. Owo małżeństwo – tylko z nazwy – aranżuje matka lorda: pragnie w ten sposób zapewnić opiekę synowi i jednocześnie pomóc znanej ze swej szlachetności kobiecie. Pod troskliwą opieką żony lord zaczyna odzyskiwać siły. Zaczynają się także goić rany w jego duszy. Zgorzkniały kaleka okazuje się wspaniałym mężczyzną, dzięki któremu Millicent dopiero teraz się dowie, czym jest prawdziwa miłość.

Martoonia | 2014-01-18
Przeczytana: 18 stycznia 2014

Czy miłość może czynić cuda??? czy to wielkie uczucie w połączeniu z cierpliwością, stanowością i trochę z zawziętością potrafi odmienić całe nasze życie??? trzeba przeczytać, żeby się przekonać :) przyjemna, lekka historia na zimowe wieczory

kotekv88 | 2014-09-11
Przeczytana: 11 września 2014

Wyjątkowa książka, pięknie napisana. Miłość przezwycięży wszystko ;-)

Magdalena | 2013-11-04
Przeczytana: 04 listopada 2013

Naprawdę wartościowe romansidło, rozbudowane wątki i ciekawi bohaterowie. No i oczywiście w głównej roli miłość. Bardzo przyjemnie się czytało. Aha no i Gibbs był rewelacyjny.

-MarynaLinchuk- | 2016-11-24
monikacik | 2016-08-01