Okładka książki Agnieszka opowiada bajkę

klasyka, dzieciństwo, bajka
typ
papier
Ag2S
7,55 (42 ocen i 7 opinii)

Opis książki

Książeczka z serii "Poczytaj mi mamo" - serii, która wychowała ponad dwa pokolenia maluchów. Wydawana jest od przeszło 55 lat niezmiennie przez to samo wydawnictwo Nasza księgarnia. Pierwsza książeczka ukazała się w roku 1951.

źródło opisu: Nasza Księgarnia, 1986

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników

Postanowiłam dodać do swojej biblioteczki na LC ksiażki ze swojej półki z dzieciństwa. Niby dawno, niby już wiek nie ten do bajek, ale są to naprawdę dobre książki, które nas skłoniły do pokochania czytania. Teraz - rozkochują w sobie najmłodsze pokolenie.
Ta akurat książeczka była jedną z moich ulubionych. Zwracała uwagę na dom, mamę i ciepło rodzinne.
Cieszę się, że ostatnio wznowiono serię "Poczytaj mi mamo'. Co prawda wydanie książkowe nie ma - dla nas - tej wartości sentymentalnej, co te małe książeczki, ale nowe pokolenie dzieci może cieszyć się dobra, dziecięcą literaturą.

Wieczorynka | 2013-04-23
Przeczytana: 19 kwietnia 2013

Kiedys moja ulubiona. Obecnie przemianowana na 'Ciocia Agnieszka opowiada bajke'.

ciocia Agnieszka

madzia | 2012-02-25

książka z mojego dzieciństwa. O kotku który szukał swojej mamusi.. Świetna

Kafki | 2012-09-29
Na półkach: Przeczytane, Dzieciństwo

Jedna z moich ulubionych i uwielbiają przez moją córkę

Asia | 2013-03-17

Czytałam nowsze wydanie, fajne.

AgnieszkaAgulek | 2012-06-29
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Moja ukochana bajeczka :)

Filemona | 2011-09-18
Na półkach: Przeczytane, Koty