Powiedz mi o Jezusie

83-211-0812-1
Chrystus, chrześcijaństwo
religia
Barbara

"Powiedz mi o Jezusie" to książeczka dla najmłodszych czytelników (5-8 lat) z nowej serii, wydawanej w różnych krajach przez angielskie wydawnictwo ekumeniczne A Lion Book. Autorka jest nauczycielką i katechetką. W prostych słowach opowiada o życiu, nauce i czynach Jezusa Chrystusa, opierając się na ewangelicznym przekazie. Książeczka wprowadza dzieci w centrum wiary chrześcijańskiej, jakim jest osoba Chrystusa, przekazując jednocześnie podstawy ewangelicznej etyki. Jest pomocą dla rodzin wierzących wszystkich wyznań chrześcijańskich.

książek: 2070
Wilczek | 2010-08-09