Żegnaj, West Beverly

Tłumaczenie: Małgorzata Fabianowska
Cykl: Beverly Hills 90210 (tom 11)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Beverly Hills 90210 - Graduation Day
Barbara

Wszyscy czekają na decydujący dzień promocji. Trzeba zacząć życie poza murami szkoły. Ale czy zgranej paczce z BH uda się łatwo porzucić wspomnienia burzliwych lat szkolnych? Brandon nie umówił się z żadną dziewczyną na bal. Czy starczy mu odwagi, by zaprosić Andreę? Czy Brenda spędzi tę najważniejszą noc swego życia samotna i opuszczona, czy stanie się Kopciuszkiem, któremu pomogła dobra...

Czy Brenda spędzi tę najważniejszą noc swego życia samotna i opuszczona, czy stanie się Kopciuszkiem, któremu pomogła dobra wróżka?
Dylan i Kelly spędzili romantyczny weekend w San Francisco - czy to wystarczy jako fundament dla wspólnej przyszłości?
Czy niewłaściwe zachowanie Donny stanie na przeszkodzie do uzyskania dyplomu?
Czy David zdecyduje się na prawdziwy wysiłek, czy zadowoli się ukończeniem szkoły bez dyplomu?
Koło życia toczy się nieubłaganie... bez początku i bez końca. Dotyczy to każe paczki przyjaciół na śmierć i życie, których połączyła szkoła West Beverly...

Joanna Eliasz | 2016-10-13
natkuss | 2016-07-24