Słodki kłamca

Tłumaczenie: Anna Pajek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biała Seria". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Alma-Press
Sweet Liar
8370201873
Słodki, kłamca
dona

Śmierć ojca nią wstrząsneła... a jego ostatnie życzenie odmieniło jej życie... Oznaczało, że Samantha musi pojechać do nowego Jorku, żeby szukać kogoś, kto znikł przed ponad pięćdziesięciu laty, i odkryć na nowo tajemniczą i groźną przeszłość... Oznaczało również spotkanie z uderzająco przystojnym Mikiem Taggertem, który wciągnie ją w splątaną sieć szalonych, burzliwych, pełnych skandali lat dwudziestych...

Lily76 | 2014-09-28
Przeczytana: 27 września 2014

Najsłabsza z czytanych przez mnie powieści tej autorki, prawdę mówiąc z trudem się przemęczyłam nad słabo opakowaną historią o współczesnym Kopciuszku. Za dużo erotycznych podchodów, za dużo "cukru", za mało inteligentnych dialogów i humoru, co naprawdę potrafi napisać Jude Deveraux.

MaRa | 2013-10-25
Przeczytana: 25 października 2013

Po przeczytaniu nasunął mi się tylko jeden wniosek : mogłam przeczytać tylko początek i koniec i byłabym zadowolona. Reszta banalna, niewciągająca i zbędna, postacie cukierkowe a główna bohaterka wcale nie wzbudzała mojej sympatii. Strata czasu

dzidziola | 2012-11-24
Przeczytana: listopad 2012

postacie sa przerysowane i banalne, ale cała historia jest bardzo poruszajaca i ma ciekawe wątki

Evi91 | 2012-04-26
Przeczytana: 01 listopada 2010

"Kłamca": "Rozpoznał głos kuzyna." (Da Capo)

Adrianna | 2016-08-23
lilizap | 2016-05-31