Wiosna Europy

83-207-1556-3
Wiosna, Europa
historia
dona

...Nie lada niespodzianka było dla mnie spotkanie pionierów wspólnej Europy, Europy równych sobie państw i narodów, tysiąc lat przed nami. Kapitalne ich postacie ludzkość, nie wiedzieć czemu, odesłała do lamusa wraz z ich epoką. Wśród nich - największy umysł X wieku, Gerberta z Aurillac. Dziś, po tysiącu lat, staje się ona dla nas kimś szczególnym jako jeden z pierwszych twórców wspólnej Europy. - od autora

anna71 | 2015-05-25
Na półkach: 2015, Przeczytane