Kto na to przyzwolił?

Okładka książki Kto na to przyzwolił?
Stefan Bratkowski Wydawnictwo: StudioEMKA publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
StudioEMKA
2013-02-01
2013-02-01
faszyzm nazizm Hitler

Okładka książki Karta nr 109 / 2021 Stefan Bratkowski, Kazimierz Dziewanowski, Aleksander Gieysztor, Zbigniew Gluza, Maciej Iłowiecki, Ryszard Kaczmarek, Andrzej Kijowski, Redakcja Magazynu Historycznego KARTA, Paula Sawicka, Jan Józef Szczepański, Andrzej Szczypiorski, Andrzej Wajda, Wojciech Włodarczyk, Andrzej Zakrzewski
Ocena 7,0
Karta nr 109 /... Stefan Bratkowski, ...
Okładka książki Karta nr 108 / 2021 Stefan Bratkowski, Kazimiera Bujwidowa, Zbigniew Gluza, Maria Janion, Katarzyna Kozłowska, Józef Krzyk, Witold Liliental, Zofia Moraczewska, Zofia Nałkowska, Redakcja Magazynu Historycznego KARTA, Henryk Waniek
Ocena 8,3
Karta nr 108 /... Stefan Bratkowski, ...

pan Stefan jest ok, ale czasem refleksyjną opowieść zamienia na wykład dziejów politycznych, które znamy. połowa ksiązki troszkę odswieża fakty, druga jest zbyt naiwna. za mało opinii i refleksji, ale do poduszki ok.

Dodaj cytat z książki Kto na to przyzwolił?