Rolady mięsne, warzywne i słodkie

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7337-296-2
Rolady mięsne, warzywne, słodkie
dona

Rolady, roladki, ruloniki i zawijańce to wspaniałe i jakże smakowite przekąski. W najnowszym tomiku BPD znajdziecie Państwo kilkadziesiąt przepisów na te oryginalne dania, a także sposoby ich sporządzania. Są wśród nich rolady wykonane z różnego gatunku mięs, rybne, warzywne oraz... słodkie - tanie i łatwe w przygotowaniu, a także bardziej pracochłonne, wykwintne i kosztowne, które podawane na zimno lub gorące mogą być ozdobą najokazalszych stołów.

wiolenia28 | 2016-02-19
egeria | 2011-03-12