The Longing
Tęsknota
dona

Julii i Michałowi wszystko dotąd przychodziło z łatwością: studia, kariera zawodowa, pieniądze, miłość. Teraz ich jedynym pragnieniem jest dziecko. Okazuje się, że Julia nie może zajść w ciążę. Decyduje się więc na zapłodnienie in vitro. Anna, samotna młoda matka, przyjechała do Londynu z robotniczej dzielnicy Glasgow. Nie ma pracy, pieniędzy ani żadnych perspektyw na przyszłość, ma tylko maleńkiego synka, który jest całym jej życiem. Wydawałoby się, że bohaterowie tej historii żyją w dwóch zupełnie różnych światach. Coś jednak połączyło ich losy.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/