Niewierność. Poradnik dla zdradzonych, niewiernych i ich kochanków

Tłumaczenie: Elżbieta Abłamowicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Psychologia na co dzień". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
Infidelity : a survival guide
978-83-7554-055-0
zdrada, małżeństwo, psychologia
poradniki
czupirek

Odkrycie niewierności partnera może być potężnym ciosem dla każdego, ale można to przeżyć. Psycholog Don-David Lusterman spędził tysiące godzin na doradzaniu klientom, którzy potrzebowali pomocy, nie mogąc sobie poradzić z tym problemem. W tej książce dzieli się z nami swoją wiedzą na ten temat w prosty sposób - metodą krok po kroku. Pozwala to czytelnikowi poradzić sobie z emocjonalnym bólem spowodowanym przez romans partnera, stwierdzić, co ta sytuacja mówi mu o jego małżeństwie, i zdecydować się na rozwód lub odbudowę związku.

"Niewierność - jak ją przetrwać to znakomity przewodnik dla par zmagających się z problemem niewierności. Jako mądry i świetnie znający swoją dziedzinę terapeuta, dr Lusterman w klarowny sposób wyjaśnia złożoną dynamikę zdrady. Dostarcza obojgu partnerom cennych wskazówek, które pozwolą im stopniowo odbudować wzajemne zaufanie i stworzyć lepszy związek".
dr Constance R. Ahrons, autor The Good Divorce: Keeping Your Family Together When Your Marriage Falls Apart

"Bardzo mądra książka, która pomoże wielu ludziom napisać szczęśliwe zakończenie bolesnej historii".
Rabbi Harold Kushner

beciapac89 | 2014-09-24