Protokoły Mędrców Syjonu. Największe oszustwo w dziejach świata

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Klubu da Vinci". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Lux
83-922736-6-4
filozofia i etyka
Iga

Na przełomie listopada i grudnia w naszym wydawnictwie ukazała się w serii Biblioteka Klubu da Vinci książka pt. "Protokoły Mędrców Syjonu", która oprócz przypomnienia pierwszego polskiego wydania Protokołów z 1920 roku, zawiera wstęp historyczny poświęcony tajemnicom powstania i popularności tego dzieła. Protokoły mędrców Syjonu, które jak uważają krytycy, były zapisem spisku dla przejęcia władzy i panowania nad światem przez Żydów, są księgą straszliwą.

Stanowiły one usprawiedliwienie dla zbrodniczej polityki caratu, hitleryzmu, stalinizmu. Dziś są niezwykle popularne w krajach arabskich. Bez ich poznania nie zrozumiemy dziejów XX wieku.

To księga przerażająca i zaskakująca.

Ciekawe, że w tzw. szafie płk J. Lesiaka, o której tak wiele mówiło się w mediach, znajduje się też dokument duchem odpowiadający Protokołom. Wydajemy tę książkę z ogromnymi obawami na życzenie sporej grupy Czytelników.

źródło opisu: Wydawnictwo Lux, 2006

mateusz | 2012-02-03
Przeczytana: 25 kwietnia 2009

Czytalem kilka lat temu - trudnosc byla z dostepem ale udalo sie. Polecam !

Lidia | 2013-08-01
Łukasz | 2010-10-01