Psychologia zmiany. Rzecz dla wściekniętych

Wydawnictwo: Onepress
9788324612000
biznes, finanse

Gratuluję postępów w pracy nad książką. Nie mogę się doczekać jej publikacji. Przesyłam Ci wprowadzenie, które możesz zamieścić. Powodzenia w pisaniu. Bob CialdiniMarek -TA KSIĄŻKA TO WSPANIAłA IDEA -i dziękuję, że umieściłeś mnie w tak wspaniałym towarzystwie. Kevin

ZaaQazany | 2018-06-17
Na półkach: ZaaQ'18, Przeczytane
Przeczytana: 17 czerwca 2018

Wyjdź z niekomfortowego komfortu i zbuduj sobie nowy, albo okurzone z półki.

Pan Marek Skała popełnił książkę motywacyjną, która od ładnych kilku lat gości na mojej półce. Jest to poziom basic, będący wprowadzeniem w pewne zagadnienia. A ja regularnie sięgam po tą książkę. Wydawałoby się że jest to coś dziwnego… Ale nie. Mam w zwyczaju że proste rzeczy gdzieś mi umykają, znikają w otchłani pamięci. Szybkie przekartkowanie krótkich, syntetycznych rozdziałów przypomina sprawy proste i zazwyczaj nasuwa jakieś nowe refleksje i nowe odnośniki.
„Psychologia zmiany. Rzecz dla wściekniętych” jako że porusza się w strefie przybrzeżnej, nie wkraczając w głębiny zagadnień specjalistycznych, może być uniwersalną lekturą wprowadzająca dla tych, którzy chcieliby coś zmienić lub już zmieniają. Narzędzia zawsze są ważne, gdyż nie sztuka wbić śruby młotkiem, ale lepiej będzie wkręcić ją wkrętarką akumulatorową.
Uczciwiej jest jednak stwierdzić, że książka jest bardziej reklamą niż produktem. Ma...

Magda | 2011-07-25
Przeczytana: 2010 rok

Świetna broszura reklamowa marki Marek Skała&Co, która przy okazji dostarcza piguły użytecznych reguł i porad dla współczesnych robotników biurowo-korporacyjnych. Pogratulować pomysłu i realizacji. I Marki.

semantyka | 2013-12-20

Niezła autopromocja, kiepska książka.

Marcin | 2018-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2018