Magia myślenia na wielką skalę

Wydawnictwo: MT Biznes
biznes, finanse

WYzNACz SOBIE AMBITNE CELE, A NASTęPNIE OSIĄGNIJ JESzCzE WIęCEJ! Miliony ludzi na całym świecie poprawiły swoją sytuację życiową dzięki Magii myślenia na wielką skalę. Dr David J. Schwartz, powszechnie uznawany za jednego z czołowych ekspertów z zakresu motywacji, pomoże ci lepiej sprzedawać, skuteczniej zarządzać, zarabiać więcej pieniędzy i a co najważniejsze a zyskać więcej szczęścia i osiągnąć spokój ducha. Magia myślenia na wielką skalę zawiera użyteczne sposoby, nie zaś puste obietnice. Dr Schwartz prezentuje starannie przygotowany program uzyskania najlepszych rezultatów w pracy, życiu małżeńskim, rodzinnym i społecznym. Udowadnia, że nie musisz być intelektualistą lub posiadać wrodzonego talentu, by osiągnąć wielki sukces i satysfakcję a jednak powinieneś poznać i zrozumieć pewne sposoby myślenia i działania, które cię do nich doprowadzą. Ta książka odkryje przed tobą ich sekrety! a Uwierz, że możesz odnieść sukces, a tak się stanie a Wylecz się ze strachu przed porażką a Myśl i marz kreatywnie a Jesteś taki, jak o sobie myślisz a Uczyń swoją postawę twoim sprzymierzeńcem a Naucz się myśleć pozytywnie a zamień porażkę w zwycięstwo a Wyznaczaj sobie cele, aby się rozwijać a Myśl jak lider O AUTORzE Dr David J. Schwartz był profesorem na Georgia State University w Atlancie i prezesem Creative Educational Services, Inc., firmy konsultingowej specjalizującej się w rozwijaniu zdolności przywódczych. patronat: businessman.pl, Cosmopolitan

ewkaatje | 2013-09-09
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 09 września 2013

Bardzo pozytywny poradnik, treść lepsza niż to zapowiada tytuł.

Lucjan Barra | 2012-04-13
Przeczytana: 15 lutego 2012