Księga bajek polskich

Książka jest przypisana do serii/cyklu "antologia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Księga, bajek, polskich
dona

Obszerny wybór bajek wierszem znakomitych polskich autorów – od Ignacego Krasickiego poczynając, po twórców współczesnych. Bogato ilustrowana książka zawiera teksty: Aleksandra Fredry, Stanisława Jachowicza, Marii Konopnickiej, Jana Brzechwy, Marii Kownackiej, Barbary Czarnik, Beaty Kołodziej, Urszuli Kozłowskiej i Ewy Stadtmüller. Przejrzysty układ tekstu i objaśnienia trudniejszych wyrazów ułatwią dziecku samodzielną lekturę.

Łukasz | 2015-02-03
Na półkach: ZUZIA HANIA, Przeczytane