Kobieta z klasą

83-7404-524-8
dama, kobieta
poradniki
luneme

Która z nas nie chciałaby być kobieta z klasą? Czy można to osiągnąć bez arystokratycznego rodowodu i studiowania zasad etykiety? Autorka, ekspert w dziedzinie savoir-vivre’u, nader skutecznie uczy bycia damą. Wyłuszcza, czym różni się dama od paniusi. Podpowiada, jak się ładnie śmiać, stosownie ubierać i z właściwym kobietom taktem podszeptywać rady mężowi i szefowi. Wskazuje, jak winna się...

Która z nas nie chciałaby być kobieta z klasą?
Autorka, ekspert w dziedzinie savoir-vivre’u, nader skutecznie uczy bycia damą. Wyłuszcza, czym różni się dama od paniusi. Podpowiada, jak się ładnie śmiać, stosownie ubierać i z właściwym kobietom taktem podszeptywać rady mężowi i szefowi. Wskazuje, jak winna się zachować kobieta z klasą, gdy w publicznym miejscu zaswędzi ją nos, wypatrzy oczko w rajstopach koleżanki czy ktoś opowie dowcip nie na miejscu.
A wszystko to w formie lekkiej i dowcipnej!

Choro | 2016-05-11
Przeczytana: 2006 rok