Zrodzona ze wstydu

Tłumaczenie: Sylwia Gil
Cykl: Saga Rodu Concannonów (tom 3)
Wydawnictwo: Amber
Born in Shame
siostry, romans
villemo47

Książka z cyklu Saga rodu Concannonów. Shannon, młoda i piękna Amerykanka odnosząca sukcesy w pracy zawodowej, dowiaduje się od umierającej matki, że jest owocem burzliwego romansu. Przyjeżdża do Irlandii w poszukiwaniu swoich korzeni. Tam poznaje przyrodnie siostry - Margaret i Briannę Concannon - znajduje miłość i odkrywa piękno kraju przodków, który staje się jej prawdziwym domem...

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

ewa | 2017-04-17

Zrodzona ze wstydu to trzecia część sagi o siostrach Concannon Nory Roberts i chyba najbardziej przesycona magią.Shannon i Murphy tworzą ciekawą parę.Pomału zaczynają się też układać stosunki rodzinne między siostrami,co nie jest najłatwiejsze,zważywszy na fakt,że nie tylko nie wiedziały o sobie nawzajem ale też wychowywały się w tak różnych warunkach.Shannon wcale nie uważa się za Irlandke,tylko za Amerykankę,ale to właśnie Irlandia pokazuje jej to,kim jest naprawdę.W sumie książka to nie tylko opowieść o niej,ale właśnie o wszystkich siostrach.Stanowi podsumowanie życia każdej z nich,płynnie opowiada dalsze losy Maggie i Brianny.Dodatkowym bonusem(prócz ciepłej opowieści,romansu i cudownych widoków) są magiczne sny Shannon o legendarnej przeszłości w kamiennym kręgu

axi_1099 | 2011-12-09

uwielbiam te nawiązania do Irlandii :)

Evi91 | 2012-04-25
Przeczytana: 02 września 2011

"Popatrzyła na palce." (Amber)

Willowy | 2017-05-13
Przeczytana: 04 maja 2017