Świątynia

Shrine
8385202617
Świątynia
dona

W mrocznych korytarzach opuszczonej kopalni znajduje się tajemnicza świątynia. Pierwotne siły zła bogini ARACHNE odradzają się czerpiąc żywotne siły z uwięzionych ludzi. Nocny łowca i tam musi zaprowadzić porządek, aby uwolnić...? No właśnie - kogo?

Marcus | 2013-09-22
Przeczytana: 19 września 2013

W sumie jak na literacki horror klasy B jest to pozycja warta polecenia do czytania w wolnych chwilach, podczas podróży itp. Dość wartka akcja, sprawne dialogi i opisy sprawiają, iż książkę czyta się przyjemnie i z zainteresowaniem. Autor zadbał aby czytelnik pomimo pewnej przewidywalności był jednak zaskakiwany zmieniającym się przebiegiem akcji oraz odsłanianą stopniowo tajemnicą. Polecam.

Fasoletti | 2015-10-21
Na półkach: Horror, Przeczytane
Przeczytana: 21 października 2015

Największy plus tego tomu to zmiana tłumacza. Od razu widać różnicę. Kilka byków się znalazło, ale nie rażą w oczy tak jak przy poprzednich odsłonach. Fabularnie też nie jest źle, choć końcówka nieco chaotyczna. W dodatku wyjaśnia się kilka spraw i wątków, które w tomach poprzednich wydawały się kompletnie bez sensu. Oby kolejne części trzymały przynajmniej poziom tej.

Gerard Waldowski | 2015-10-07
Przeczytana: 23 października 1992