9788320817638
historyczna

Wydawca: Polskie Wydanictwo Ekonomiczne Autor: Lijewski Teofil, Mikułowski Bogdan, Wyrzykowski Jerzy Oprawa: Miękka Opis wydawcy: W monografii przedstawiono atrakcyjność turystyczną Polski oraz możliwości rozwoju ruchu turystycznego. Omówiono rozwój ruchu turystycznego krajowego i zagranicznego oraz gospodarcze aspekty turystyki w Polsce. zaprezentowano najważniejsze regiony turystyczne kraju, a więc te obszary, które wyróżniają się swoimi walorami i skupiają większość ruchu turystycznego.

noir12 | 2015-08-05

Jak na moje to za mało o regionach turystycznych i ich atrakcjach.

Joanna | 2015-04-01
Mońcia_POCZYTAJKA | 2011-12-13