Naruto tom 17 - Siła Itachiego

-ナルト-
manga, japońskie, shounen
komiksy
Nemosja

Naruto wyruszył w podróż wraz z Jiraiyą, który obiecał nauczyć go nowych technik. Czy ktoś depcze im po piętach? Jaki cel przyświeca bratu Sasuke - Itachiemu i jego towarzyszowi Kisame Hoshigakiemu? Obaj chcą porwać Naruto, ale w tym momencie zjawia się Sasuke!

Oto tom 17, pełen szybkich zwrotów akcji!

[Wydawnictwo JPF, 2006]

źródło opisu: www.jpf.com.pl

źródło okładki: www.jpf.com.pl

Alderamin | 2018-08-01
Na półkach: 2018, Przeczytane, Komiksy

Itachi Ucicha. Człowiek, który wyrżnął w pień najsilniejszy klan w swojej wiosce, utrzymuje niezłą pozycję w grupie super złoczyńców i jednym spojrzeniem miażdży Kakashiego. I który grzecznie puka do drzwi i czeka, aż Naruto mu otworzy. I nie to, żeby przyszedł na dango i herbatkę, tylko żeby go porwać.

Totalnie widzę, jak Kisame z tyłu wywraca oczami. Uwielbiam ten duet.

Z innych dobrych rzeczy - Sasuke dostaje wpierdziel, Orochimaru dalej nie ma rąk, a Jiraiya ma złotą cierpliwość, że nie zatłukł Naruto.

Hari_Seldon | 2016-08-03
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 03 sierpnia 2016

W tym tomie Naruto nie tylko przyjdzie zmierzyć się z nowymi wrogami, ale również kontynuuje trening i poszukiwanie piątej Hokage. Także ważną rolę odgrywa tu Sasuke, głównie z powodu relacji łączących go z jednym z przeciwników – pozwala to zrozumieć motywację bohatera, a także spojrzeć na niego z trochę innej perspektywy – miał naprawdę wstrząsające przeżycia. Podsyca to również zainteresowanie dwójką antagonistą – co mogło spowodować, że tacy się stali? Równie emocjonująco wypada trening Naruto – bardzo dobrze przemyślany i wiarygodny. Trochę po macoszemu zostaje potraktowany za to wątek poszukiwań Hokage- niby coś się dowiadujemy, ale wydaje się, że trening jest tu ważniejszy. Może zmieni się to w następnym tomie, bo zapowiada się kolejne epickie starcie. Rysunki są całkiem dobre – chyba po raz pierwszy w serii narysowane zostanie porządnie narysowane zatłoczone miasto – nie ma już uproszczeń, które przeszkadzały mi w poprzednich tomach. Podsumowując, kolejny dobry tom.

Damian | 2015-02-01

Każdy kolejny tom powoduje, że coraz bardziej dostrzegam złożoność świata stworzonego przez Kishimoto. Zdecydowanie podoba mi się sposób w jaki rozwija się akcja.

książek: 1951
Aiwlys | 2013-01-06
Na półkach: Przeczytane, Na półce, Mangi
Przeczytana: 07 marca 2009

Ach, nie ma to jak trening Naruto oraz niekonwencjonalne rozwiązania. I w końcu pojawia się Tsunade.

Matsuu | 2011-07-06
Przeczytana: 2009 rok

Szkoda tylko, że manga pokrywa się całkowicie z anime.

Monika Remiszewska | 2011-08-13
Przeczytana: 16 października 2008

Wspaniała manga. Nic dodać, nic ująć.

| 2011-01-11

Itaaaaachi!