Naruto tom 18 - Decyzja Tsunade

-ナルト-
manga, japońskie, shounen
komiksy
Nemosja

Miasteczko Tanzaku truchleje... Przed Orochimaru staje nie kryjąc złości Tsunade... Orochimaru stawia jej diabelski warunek- albo go wyleczy albo po Orochimaru pojawią się Jiraiya i Naruto... Jaka będzie decyzja wahającej się Tsunade?

źródło opisu: www.jpf.com.pl

źródło okładki: www.jpf.com.pl

Hari_Seldon | 2016-09-01
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 30 sierpnia 2016

Zakończenie poszukiwań piątej Hokage. Okazuje się, że Tsunade poszukiwana jest również przez Orochimaru, który składa jej kuszącą propozycję… Tym razem trochę mniejszy nacisk jest położony na trening Naruto, a większy na Tsunade – czytelnik poznaje tutaj jej przeszłość, co pozwala zrozumieć jej obecne rozterki. No właśnie, jeżeli chodzi o ten dylemat – łatwo się domyślić, że za ofertą Orochimaru kryje się jakiś podstęp i dziwne, że Tsunade daje się na to nabrać. Tom broni świetna walka Naruto ze wspomnianą bohaterką, a także liczne retrospekcje. Rysunkowo miałem straszny problem z wyglądem Tsunade – chodzi o jej gigantyczny biust – trochę nienaturalnie to wyglądało. Dziwne też były ostatnie sceny mieszające teraźniejszość ze wspomnieniami – wyszło dosyć chaotycznie. Ogólnie tom lepiej czytać ze względu na postać Naruto i przeszłość Tsunade niż na wydumany dylemat.

Damian | 2015-02-01

Każdy kolejny tom powoduje, że coraz bardziej dostrzegam złożoność świata stworzonego przez Kishimoto. Zdecydowanie podoba mi się sposób w jaki rozwija się akcja.

Aiwlys | 2013-01-06
Na półkach: Przeczytane, Na półce, Mangi
Przeczytana: 2008 rok

Kolejny znakomity tom, z dużą ilością akcji.

Monika Remiszewska | 2011-08-13
Przeczytana: 17 czerwca 2009

Wspaniała manga. Nic dodać, nic ująć.

amina | 2016-11-18
Na półkach: Mangi, Posiadam, Przeczytane