rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Bitwy polskiego września

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Zabawa - wspólne słowa
 W to mi graj! 97 gier, dzięki którym wygrasz w życie towarzyskie W to mi graj! 97 gier, dzięki którym wygrasz w życie towarzyskie
12 godz. temu
Wymienię/Sprzedam (MARZEC 2017)
 Prowincja pełna marzeń  Podróż na sto stóp  Zakochana modelka. Ostatnia muza Vincenta Van Gogha  Niedziela nad Sekwaną  Zakład o miłość  Cztery pory lata  Deklinacja męska/żeńska
20867
7 lata temu
Wymienię/sprzedam (sierpień 2016)
Sprzedam tanio. Jest możliwość wystawienia na allegro.  Jej wszystkie życia  Zmierzch  Bransoletka  Trzymaj tempo!  Do trzech razy sztuka  Najlepsze nieprzyjaciółki  Niewinne kłamstwa
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (IV kwartał 2012)
 Kroniki Czarnej Kompanii Kroniki Czarnej Kompanii Po długich namysłach zdecydowałem się na zakup :)
11 lata temu
sprzedam/wymienię książki (archiwalny 7)
Sprzedam cena 25 zł (z wysyłką):  Biała jak mleko, czerwona jak krew  Wenecja Vivaldiego  Stokrotki w śniegu  Wilczyca z Francji (nowa okładka)  Prawo mężczyzn (nowa okładka)  Złote żniwa. Rzecz o tym, co się działo na obrzeżach zagłady Żydów
12 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (vol. 5)
Wypożyczone z bilioteki : nareszcie !  Dziewczyna komendanta Dziewczyna komendanta  Nigdy w życiu! Nigdy w życiu!  Dziewica z Lasu Mgieł Dziewica z Lasu Mgieł
12 lata temu