Mistyka Tatr

83-240-0204-9
tatry, wspinaczka, szczyt
filozofia i etyka
Paweł

Pisać o mistyce można tylko wówczas, kiedy się samemu doświadczyło obecności Boga, gdy poczuło się Jego dotknięcie w pięknie dzieła stworzenia. Roman E. Rogowski – kapłan, teolog i alpinista od lat zachęca do poszukiwania śladów Boga na szczytach gór i czyni to niezwykle przekonywująco. Grono jego wiernych czytelników ucieszy wiadomość, że po Mistyce gór przyszedł czas na Mistykę Tatr –...

Roman E. Rogowski – kapłan, teolog i alpinista od lat zachęca do poszukiwania śladów Boga na szczytach gór i czyni to niezwykle przekonywująco. Grono jego wiernych czytelników ucieszy wiadomość, że po Mistyce gór przyszedł czas na Mistykę Tatr – przewodnik dla pragnących odnaleźć swoją drogę na szczyt, drogę prowadzącą do Boga.

miase | 2016-07-16
Przeczytana: 16 lipca 2016