Niech anioł będzie z tobą

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Ein Engel sei mit dir
978-83-7404-859-0
anioły
filozofia i etyka
Ettelea

Urzekająca książka o roli aniołów w życiu każdego człowieka. Sprawdź o co możesz je prosić, poznaj świadectwa sławnych i przeciętnych ludzi, którzy opowiadają o zasługach aniołów i ich codziennej trosce.

Mój Aniol na pewno jest ze mną:) Fajna książeczka, ciekawie napisana, ładnie wydana.
Polecam:)

Ettelea | 2010-07-14
Przeczytana: 14 lipca 2010

Po opisie książki spodziewałam się czegoś w rodzaju kilku opowiadań konkretnych ludzi o tym jak postrzegają anioły i ich pomoc w życiu codziennym lub ważnych sytuacjach. Jednak szybko okazało się, że "Niech anioł będzie z tobą" to po prostu niezwykle pozytywna energia życiowa zawarta w małej książeczce.
Poza cytatami o aniołach z Biblii oraz podkreśleniem obecności tych istot w różnych religiach świata, zawiera przesłanie, że aniołem stróżem może być rodzic troszczący się o swoje dziecko czy zakochani. Zachęca do patrzenia na świat oczami pełnymi optymizmu.

Monika | 2010-11-23
Na półkach: Przeczytane, 2010, Posiadam
Przeczytana: 23 listopada 2010

"Istnienia aniołów nie da się obiektywnie udowodnić, ale też nie da się obiektywnie zaprzeczyć ich istnieniu. Aniołowie przychodzą do nas z głębi duszy."

Urocza ta książeczka "aniołkowa". Polecam na dni lepsze, a szczególnie na te gorsze.

Cecily | 2011-04-15
Na półkach: 2011, Przeczytane
Przeczytana: 15 kwietnia 2011

Mała książeczka,a daje tak wiele.

Beata-Chiara | 2015-11-12
Przeczytana: 03 grudnia 2015