Antystresol

Wydawnictwo: Semen
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Anti-Stressol
978-83-87153-04-5
relaksacja, stres, porady, optymizm, spokój
poradniki
Ag2S

Kontynuacja serii, która zyskała ogromną sympatię Czytelników – książka imitująca opakowanie lekarstwa. „Antystresol”? Tak! Oddajemy w ręce Czytelników „lek” niezwykły – bez możliwości przedawkowania i bez działań ubocznych. Zastosowanie: Podczas trwającej trzydzieści sześć dni kuracji relaksacyjnej zaleca się codziennie czytać po jednej z trzydziestu sześciu porad pomagających odzyskać...

Zastosowanie:
Podczas trwającej trzydzieści sześć dni kuracji relaksacyjnej zaleca się codziennie czytać po jednej z trzydziestu sześciu porad pomagających odzyskać wewnętrzny spokój oraz zastosować je w praktyce.

Przeciwwskazania:
Nie stosować Antystresolu w razie stwierdzonej nadwrażliwości na wszelkiego rodzaju substancje blokujące stres.

źródło okładki: http://www.semen.pl/oferta.html

Agnieszka | 2012-05-13
Przeczytana: 2011 rok

"Nie daj się zarazić złym humorem innych,
bądź radosny - dla dobra samego siebie"

Porady jak mieć zdrowego ducha.

Kamulka84 | 2011-10-20
Przeczytana: 09 listopada 2011