Chicken Soup for the Working Woman's Soul
Ag2S

Zamiast rozmowy z najlepszą przyjaciółką! Jack Canfield i Mark Victor Hansen, autorzy serii Balsam dla duszy, oraz Patty Aubery, Chrissy i Mark Donnelly przygotowali opowieści dla zapracowanych kobiet. Kimkolwiek jesteś bizneswoman czy nie pracującą zawodowo matką twoja praca inspiruje cię i stawia wyzwania, czasami wszystko to w ciągu jednego dnia. Oto szczególny zbiór opowieści mówiących o odwadze, wrażliwości i kreatywności, które zawsze cechowały kobiety w pracy i życiu osobistym. Książka ta podniesie cię na duchu, zachęci do marzeń, a także wskaże nowe możliwości i sposoby osiągania sukcesu.

Meg26 | 2010-08-23
Przeczytana: 14 czerwca 2007