Uwodząc Pana W.

Tłumaczenie: Ewa Spirydowicz
Wydawnictwo: Amber
Tempting mr. Wright

Tess Morrow i syn jej ojczyma z pierwszego małżeństwa Jack Wright po prostu się nie znoszą. Unikają się od lat. Aż do pewnego tajemniczego zniknięcia jej rodziców. Tess i Jack spotykają się w domu na Florydzie. Rozpoczynają poszukiwania. I stopniowo uświadamiają sobie, że potrafią się nie tylko kłócić...

katala | 2018-04-20
Przeczytana: 19 września 2017

Najpierw nie mogłam dostać książki, potem jak dostałam, to nie mogłam się przekonać, a potem jak zaczęłam czytać, to nie mogłam skończyć.
Ta opowieść jednak w sobie coś ma, choć gdybym miała przekazać jej treść, to wystarczyłyby dwa nawet niezbyt rozbudowane zdania. Bo cóż można powiedzieć – „zemsta” rodziców na kłócącym się przyrodnim rodzeństwie. Tak. Cała książka opanowana jest przez dialogi. Dialogi. I jeszcze raz dialogi. A w nich niezmierzona ilość przepychanek słownych, dogryzania, docinania, łapania za słówka, przekomarzania. I to takiego nastawionego tylko na słowa. Nie pchającego akcji dalej. Tyle, że to nie przeszkadza. Jest nawet zabawne. Czasami mniej, czasami bardziej.
Niestety, ale ja mam tak zawsze więc, to nie jest jakikolwiek wyznacznik, poczułam się tym lekko zmęczona. Łatwiej czytało mi się w kilku kawałkach niż na jeden raz. Fakt, że nie bardzo miałam czas na takie jedno długie posiędnięcie, działał na moją korzyść.
Co mi się najbardziej podobało? Zdecydowanie...

Cotton_Candy_Sky | 2013-09-27
Przeczytana: 26 września 2013

Fajne romansidło :). Szybko się czyta,miejscami jest nawet zabawna. Chciałabym zobaczyć ekranizację.

poziomka90 | 2016-04-10

Fajna, lekka, przyjemna książka. Łatwo się czyta a zarazem szybko kilka sytuacji ma zabawnych. ogólne książka na plus

romansovelove | 2017-08-27
karola200994 | 2017-01-11