Tam i z powrotem. Mapa do Hobbita

There and back again: The Map of the Hobbit
83-7150-060-2
Hobbit, Śródziemie, Tolkien, mapy
Kamil

Oto piękna kolorowa wersja tolkienowskiej mapy Dzikich Krajów, odtworzona przez rysownika Johna Howe'a. Poprowadzi ona Was do wszystkich tych miejsc, do których ongiś dotarł hobbit Bilbo podczas swej wielkiej pełnej przygód wyprawy. Wyruszcie więc w ślad za Bilbem w podróż przez Mroczną Puszczę do pałacu Króla Elfów. Przemierzcie kraj spustoszony przez Smauga, by dotrzeć do samego serca...

Przemierzcie kraj spustoszony przez Smauga, by dotrzeć do samego serca Samotnej Góry, gdzie żyje ów olbrzymi i niegodziwy smok.
Odwiedźcie Rivendell, dom elfów w ukrytej dolinie na skraju Dzikich Krajów. Mapa do „Hobbita” jest dodatkiem do mapy tolkienowskiego Śródziemia. Towarzyszy jej ilustrowany przewodnik autorstwa Briana Sibleya.

BrodatyWujek | 2016-09-29
Monika Morawska | 2015-05-20