U kresu tęczy. Zima

Wydawnictwo: Poligraf
978-83-88330-39-1

"U kresu tęczy. Zima" to pierwszy tom cyklu powieściowego o przygodach Noruni, która mieszka obecnie w niezwykłej Krainie Psiej Radości. Książka opisuje w realistyczny sposób baśniowy świat, istniejący gdzieś daleko wśród bezkresnych galaktyk, do którego można w każdej chwili przenieść się myślami. Norunia wraz z innymi pieskami, żyjąc w idealnym świecie spokoju i harmonii, gdzie nie ma zła,...

Norunia wraz z innymi pieskami, żyjąc w idealnym świecie spokoju i harmonii, gdzie nie ma zła, gniewu i obłudy, przeżywa różne przygody, nawiązując nowe znajomości oraz zyskując przyjaciół.

| 2010-11-06
Feisty | 2014-12-01