Michael Jackson. Król popu 1958-2009

Michael Jackson: The King of Pop 1958-2009
978-83-237-3446-8
biografia
Anka

Najlepsza i najbardziej aktualna biografia najsłynniejszego Piotrusia Pana - w historii muzyki pop. Kapitalnie napisana książka dokumentująca życie Michaela Jacksona. Chris Roberts to niezwykle doświadczony autor i dziennikarz, jednocześnie mający dużo szacunku dla prawdziwej sztuki. Dlatego tak niezwykle skrupulatnie spisał przypadki z życia MJ. Książka zawiera mnóstwo nieznanych zdjęć. Polecam nie tylko fanom Michaela Jacksona, ale również wszystkim miłośnikom dobrej książki.

makeAchange | 2011-01-03
Przeczytana: 02 stycznia 2011

Jeżeli czytam biografię, tudzież album na temat mojego ukochanego idola chcę przeczytać coś co nie będzie spędzać mojego snu z oczu. Uważam, że wiele w tej biografii nieścisłości i błędów, dotyczących na przykład ilości sprzedaży płyt.
Niewątpliwie zraziłam się końcówką książki, która mnie jako fance w żadnym stopniu nie odpowiadała. Nie mniej jednak jako, że posiadam ten album nie raz wrócę do pierwszych rozdziałów rozkoszując się opisem wpływów jakie Michael Jackson wywarł na dzisiejszą popkulturę.
Mimo tego, ze mnie książka nie przypadła do gustu, zachęcam do jej przeczytania. Nigdy za wiele informacji na temat Króla.

Oshiroi | 2013-03-17
Na półkach: Przeczytane, Muzyka

Aż wstyd się przyznać, przed śmiercią Króla Popu jego nazwisko znałam tylko ze słyszenia. Gdy po niej o Michaelu zrobiło się głośno, nie wiedziałam, o co tyle szumu. W końcu dowiedziałam się, że moja mama w moim wieku była jego fanką, posłuchałam trochę, poczytałam, czytając biografię wzruszyłam się i uroniłam kilka łez pod koniec.
Szkoda, że tak późno, ale lepiej późno niż wcale docenić artystę.

Kaotiskrot | 2013-04-01

Naprawdę świetna książka, gdy ją czytałam było mi strasznie smutno, że Król Popu już nie żyję i byłam taka zła ze zainteresowałam się nim dopiero po jego śmierci taki genialny człowiek! Tak strasznie żałuję, że nie będę mogła go nigdy zobaczyć na żywo, jego słynnego moonwalka, jego głosu, zobaczyć całe show!

rosemarie | 2013-07-18

Genialnie opisuje życie i wszystkie ważne momenty z życia Michaela Jackson'a, starannie i dokładnie uzupełnione fotografiami.

ulfjkl | 2016-04-16
Andrea | 2016-02-09