Droga do slawy

Miles to go
978-83-237-2751-4
miley cyrus, autobiografia
frogyholly

Pierwsza autobiografia Miley Cyrus.

Jucia58542 | 2014-09-20
Przeczytana: 20 sierpnia 2014

Wow superowa książka. Nie wiedziałam, że aktorka i piosenkarka może jeszcze zostać tak dobrą autorką (podobnie jak Agnieszka Chylińska, która napisała Zezia i Giler). Książka Maile jest superowa, łatwa i jest trochę jak pamiętnik. Gdy byłam młodza nie lubiłam Hannah Montany, ale po tej książce dowiedziałam się jak dużo pracy, wysiku i nerwów kosztowało Maile wczucie się w tę role i świetne jej zagranie. Jedną tajemnicą tej książki jest to, że Maile miała straszną chorobe związaną troche ze śpiewem i z jej występami na scenie. Jeśli chcecie dowiedzieć się jaka to była ta choroba musicie oniecznie przeczytać tę książke. Ja ją osobiście gorąco polecam:)

| 2012-07-29

Przeczytałam tę książkę świeżo po jej wydaniu w polskim tłumaczeniu. Byłam wtedy ogromną fanką Miley i całego jej dorobku jako artystki. Dla dwunastolatki podziwiającej swoją idolkę to była wręcz idealna lektura. Z perspektywy czasu - nie tak długiego, bo trochę ponad dwa lat - śmieję się sama z siebie. Książka jest czymś raczej w stylu zbioru ciekawostek o jej autorce. Odniosłam też wrażenie, że ma na celu wydobycie współczucia dla panny Cyrus od jej fanów, bowiem dziewczyna opisywała swoją jakże nieszczęśliwą młodość. Obecnie, mając całkowite poczucie swoich upodobań i uważając się za człowieka wartościowego i nawet w miarę inteligentnego, podsumowuję moją opinię jednym zdaniem: Autobiografia Miley Cyrus jest wyłącznie produktem komercyjnym, który bynajmniej nie wnosi nic godnego do życia, a dodatkowo uszczupla zawartość twojego portfela o jakieś 40 złoty.

ChemicalReact | 2014-05-11

Kiedy parę lat temu Miley wydawała tę książkę, strasznie szalałam za wytworami Disney'a, więc to była obowiązkowa pozycja na mojej półce. Parę lat minęło, a ta książka dalej tam gości, więc moim zwyczajem postanowiłam przeczytać ją raz jeszcze.
Może rzeczywiście nie robi takiego wrażenia jak od razu po zakupie, jednak dalej ją lubię. Nawet jeżeli uważana jest za czystą komercję i sposób wyżalenia się swoim fanom, dalej można znaleźć tam coś wartościowego - na przykład cytaty, które są ładne jak i prawdziwe.
Szału nie ma, ale totalnego kiczu też nie. :)

Gustawsonek | 2013-03-31
Przeczytana: 2013 rok

na początku była ciekawa, ale niestety potem mi się znudziła :(
mam na dzieje że kiedyś po nią jeszcze sięgnę by ją przeczytać do końca. Jeżeli ktoś jest fanem Miley Cyrus to radzę przeczytać.

Dunya | 2013-08-09
Przeczytana: 04 lutego 2009

Dawno czytałam tę książkę. Poszłam z moją sąsiadką do szpitala i czytałam ją chorym dzieciom, które uwielbiają Miley Cyrus. Powyższa ocena jest oceną tych dzieci, które zechciały jej wysłuchać i moją, którą oparłam na ich radości.

Julia Stefaniuk | 2011-02-06
Przeczytana: 06 lutego 2010

Ciekawa ale troszeczke nudna

Madeleine | 2014-02-08
Przeczytana: 2009 rok

Zakupiłam tą książkę w czasach gdy moim światem rządziły programy i filmy Disneya typu:Hannah Montana,High School Musical, Camp Rock. W tym momencie aż wstyd wspominać te czasy. Wczoraj przez przypadek włączyłam jedną z piosenek śpiewanych przez Ashley Tisdale, która grała Sharpey i stwierdziłam: jak coś takiego mogło mi się podobać, przecież to w ogóle nie ma sensu. Tak właśnie jest z tą książką. Był to moment chwilowej,dziecinnej fascynacji, którą każdy z nas musi przejść, jednak z czasem wyrasta się z tego i tak jest ze mną. Co do samej biografii, jest to lekka lektura na nudne dni, gdy twoja półka z książkami świeci pustkami.Nie zawiera ona żadnych większych wartości , a momenty w, których Miley pisała o przeglądaniu Bibilii i o szukaniu w niej natchnienia, w obliczu tego jak ona teraz wygląda i co sobą reprezentuje stanowią jeden wielki paradoks.

Czytałam ją w podstawówce. Teraz wiem że to ściema na potrzebę Disneya

Alexxx | 2013-03-28

Patrzysz na Miley Cyrus, która niedawno ścięła włosy i przefarbowała się na blond. Szukasz historię jej kariery w internecie i w załączonych zdjęciach widzisz słitaśną blondyneczkę na obcasach, która okazuje się Hannah Montana - ogromnym sukcesem Disney'a i ścieżką do kariery Miley.
Czytasz jej życiorys i wyobrażasz sobie, jakie to ona ma wspaniałe życie, jest taka doskonała i tak dalej. Jednak ta książka pokazuje, że NIKT, bez wyjątku nie jest idealny i nawet taka Miley ma masę kompleksów i problemów sercowych, z przyjaciółmi, z samoakceptacją.

Książka niesamowicie zbliża do osoby Miley, pokazuje ją w innym świetle i polecam każdemu (dojrzalszemu) fanowi dziewczyny, bo książka jest warta przeczytania.