Dziennik szalonej narzeczonej

Wydawnictwo: Libros
Diary of a Mad Bride
komedia
Renia

Amy Thomas to rezolutna trzydziestolatka, niemiłosiernie wykpiwająca swe zamężne i zaręczone przyjaciółki. Do czasu. Bo kiedy pewnego pięknego dnia jej chłopak Stephen prosi ją o rękę, Amy odkrywa mroczne i niebezpieczne aspekty bycia narzeczoną.
Dziennik szalonej narzeczonej to lekka, zabawna lektura, polecana zawłaszcza tym, którzy niedługo zamierzają stanąć na ślubnym kobiercu.

Rudzianna | 2014-05-15
Przeczytana: 15 maja 2014

Amy od zawsze wyśmiewała zaręczone przyjaciółki i znajome, które tuż po oświadczynach z szalonych imprezowiczek zamieniały się w ogarnięte ślubną obsesją potwory, by wstępując w związek małżeński całkowicie usunąć się z towarzystwa. Nigdy nie pojmowała, jak można podporządkować swoje życie poszukiwaniom idealnej sukni ślubnej i skoncentrować wszystkie swoje siły na organizacji wesela marzeń. Małżeństwo po prostu nie było dla niej.
Do czasu.

Pewnego dnia chłopak Amy oświadcza się a ona zgadza się zostać jego żoną. Jednak od początku wszystko idzie nie tak: Stephen wybiera na oświadczyny zupełnie nieromantyczne miejsce, pierścionkowi brak diamentu a rodzina i najbliżsi przyjaciele nie okazują zbyt wiele entuzjazmu wobec zmian, jakie zaszły u Amy. Dziewczyna postanawia nie poddawać się ani przeciwnościom losu ani ślubnemu szaleństwu i z dozą rozsądku (przynajmniej tak jej się wydaje…) rozpoczyna przygotowania do wesela.
Mimo wielu wysiłków ze strony Amy, wszystko zmierza do ślubnej...

Aileen20 | 2014-06-06
Na półkach: Przeczytane, Biblioteka
Przeczytana: 14 czerwca 2014

"Dziennik szalonej narzeczonej" to idealna książka na nudne, relaksujące wieczory. Nie jest to lektura wybitnych lotów i niezapomnianych przeżyć, ale potrafi rozbawić zaciekawić i dać troszkę do myślenia.
generalnie w każdej książce staram się odnaleźć coś, co mnie zainteresuje i zachęci i to w tej książce znalazłam, mimo, że była przeciętna.

Amy to trzydziestolatka, która ani myśli wychodzić za mąż.Po co? Dlaczego? W jakim celu? Nie jest jej to potrzebne do szczęścia. Do czasu kiedy jej chłopak nie powie magicznych słów: Czy zostaniesz moją żoną? Wtedy zaczyna się dziać coś czego ona kompletnie się nie spodziewała.

rybiefutro | 2016-01-16

Fajna, ale nóg nie urywa. Pokazuje, jak oceniamy kogoś bo robi coś, wydawałoby się zabawnego, a tak naprawdę gdy przyjdzie co do czego, to zachowujemy się podobnie lub też tak samo :)

Vivan | 2014-04-04
Przeczytana: 04 kwietnia 2014