Debiutantki z Park Avenue

Tłumaczenie: Renata Kopczewska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Pi do kwadratu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Albatros
Debutante Divorcée
rozwód

W Księżniczkach z Park Avenue Plum Sykes wprowadziła czytelnika w świat pięknych i modnie ubranych dziewcząt z nowojorskiej śmietanki towarzyskiej, dziedziczek wielkich fortun. Teraz zabiera go w krąg równie bogatych i atrakcyjnych kobiet tych, które już upolowały męża. Nadchodzi nowa moda moda na rozwód! W gromadzie piękności są takie, które mogą cieszyć się odzyskaną

teri | 2012-01-08
Przeczytana: 2009 rok

Prezent....no i "klapa",to nie dla mnie!

Natalia | 2014-12-30
Przeczytana: 29 grudnia 2014

Na początku stwierdziłam, że to nudne czytadło. Postanowiłam jednak, że się nie poddam i o dziwo zmieniłam zdanie. To całkiem niezła książka. Na pewno nie realna w stosunku do mojego życia i jak mniemam do innych czytelników również. Opowiada o bogatym, płytkim, a wręcz żenująco prostym pojmowaniu życia w konspekcie posiadania. I nie mam na myśli wyłącznie pieniędzy, ale też męża, czy "przyjaciół". Aczkolwiek w tym przypadku nie nazwałabym relacji łączących takich ludzi przyjaźnią a reakcją współzależną "ja coś tobie ale ty coś mi". Przykre ale to chyba istnieje niestety nawet "u nas".

Kakunia | 2013-11-01

typowe czytadło - bez szału. skoro zaczęłam to skończyłam, ale na nie wrócę. fabuła sztuczna, naciągana i kompletnie z kosmosu - jak dla mnie.

schizma | 2010-09-21
Przeczytana: 03 lipca 2009

Lekkie i przyjemne - akurat na wakacje.

Nowy Jork, Paryż, Moskwa, Tokio, egzotyczne wyspy, gorący kochankowie... Jeśli jest się dziedziczką fortuny ma się to wszystko na wyciągnięcie ręki. A do tego brylanty (w końcu brylant najlepszym przyjacielem kobiety - czyż nie?), najmodniejsze stroje i dodatki, wystawne przyjęcia, rozwodowy miesiąc miodowy... Tak naprawdę świat tych kobiet ogranicza się do "bywania" i szukania nowych obiektów westchnień, pożądania albo dla których one będą takim obiektem. I nieważne, że być może jest to czyjś mąż. Przecież zawsze można się rozwieść.

Satyra na życie nowojorskich bogatych dziewczyn, o których można poczytać w kronikach towarzyskich. Rzeczywiście, książka jest całkiem zabawna, ale jak się tak nad tym głębiej zastanowić, to dla mnie było to smutne. Nie usiadłam z powodu tej książki w kącie i nie zaczęłam płakać, ale pomyślałam sobie, że wcale nie chciałabym prowadzić życia, w którym nawet pogrzeb jest okazją do zaprezentowania nowej sukni od...

rozia | 2012-10-11
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 08 października 2012

Hmm cóż mogę powiedzieć na temat tej książki z początku fabuła wogóle mi nie przypadła do gustu, ponieważ jak dla mnie to abstrakcyjne zdarzenie choć dzieje się na prawdę gdzieś tam na świecie. Ale po wciągnięciu się w fabułę to jest to dobra książka.

liv87 | 2016-05-19
Przeczytana: 19 maja 2016

Irytujące towarzystwo bogatych nowojorczyków, ich miłosne podboje i troski w typie: ubrać czarny kostium od Chanel czy Diora? Czytałam tylko z powodu tego, że uwielbiam czytać o modzie, cała reszta przesłodzona i irytująca.

Justa | 2012-08-25
Przeczytana: 23 sierpnia 2012

Miła, lekka i przyjemna, chociaż pod koniec nudnawa.

EWE | 2010-08-31
Na półkach: Przeczytane, Niedokończone

Zaczęłam ale nie skończyłam.
Nudna.

ilona_ma1 | 2016-05-13