Pożeracz Dusz

Tłumaczenie: Jarosław Cieśla
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Fantastyki. Science Fiction". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: ALFA
The Soul Eater
83-7001-908-0
powieść amerykańska
Grimgor

Nicoar Lane jest profesjonalnym myśliwym, który za odpowiednią cenę odbędzie podróż na każdą planetę i upoluje każde zwierzę, jakiego zażyczą sobie kolekcjonerzy. Oprócz jednego - Pożeracza Dusz, Bestii Sennych Życzeń, Pyłożercy - mieszkańcy Galaktyki róznie owego stwora nazywają. Ale czy ktoś go naprawdę widział? Lane uważa, że bestia jest tylko mitem. W końcu dochodzi do konfrontacji, która...

Lane uważa, że bestia jest tylko mitem. W końcu dochodzi do konfrontacji, która staje się najwiekszym życiowym wyzwaniem dla urodzonego łowcy. Rozpoczyna sie polowanie i wkrótce nawet Lane nie potrafi powiedzieć, któ jest myśliwym, a kto ofiarą.

Pablos | 2010-07-07

Typowa dla autora powieść przygodowa jedynie rozgrywająca się w realiach science fiction. Bohater, znany w dużej części Galaktyki myśliwy, podejmuje się odnalezienia i schwytania mitycznego Pożeracza Dusz, jedynej istoty żyjącej bezpośrednio w Kosmosie.

Wojtek | 2017-04-28
Troll23 | 2016-07-29