Rusofoby w odwrocie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Strefa Słowa". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Red Horse
978-83-60504-69-7
Łukasz Kuć

"Patrzę na to, co się dzieje - i tylko głową kiwam. Jasne było, że jak d...kracja, to musi być coraz głupiej, ale czasem trudno mi za tym postępem nadążyć. Jestem człowiekiem, który chodził do szkoły w czasach normalnych - w tym sensie, że nie było jeszcze telewizji. W związku z tym myślę logicznie - i zawsze zdumiewa mnie, że Ludzie Epoki Telewizji nie widzą świata takiego, jaki jest, tylko taki, jaki im pokazano na szklanym ekranie."
Słowa autora

Cuz | 2012-09-24
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Inne

Niewiele mozna powiedzieć o tej książce. Zbiór felietonów prezentujących różny, ale z reguły dobry poziom. Szkoda że nie dostaliśmmy zamiast tego jednolitej i przemyślanej książki.

kubbaa | 2014-04-21
Przeczytana: 02 kwietnia 2013

Dobry zbiór felietonów JKM! :D

Paweł Lesiak | 2013-11-04
Przeczytana: 2011 rok

Z tezami zawartymi w książce Janusza Korwina Mikke można się zgadzać bądź nie, ale z pewnością nie można przejść obok nich obojętnie. Książka ważna w kontekście dyskusji o polskiej polityce wschodniej.

Mateusz Jurczyk | 2016-01-17
Przeczytana: 2010 rok

Karwin jaki jest, każdy widzi. Z Korwina się też wyrasta.

Atropos | 2016-06-17
Przeczytana: 18 czerwca 2016