Rusofoby w odwrocie

2009-02-25
978-83-60504-69-7
polityka Korwin-Mikke dyplomacja Rosja strefa słowa red horse

Okładka książki Alfabet Suworowa Wiktor Suworow, Piotr Zychowicz
Alfabet Suworowa Wiktor Suworow, Pio...
Okładka książki Wkurzam salon Rafał Geremek, Rafał A. Ziemkiewicz
Wkurzam salon Rafał Geremek, Rafa...
Okładka książki Śmierć dysydenta. Dlaczego zginął Aleksander Litwinienko? Alexander Goldfarb, Marina Litwinienko
Śmierć dysyden... Alexander Goldfarb,...
Okładka książki Lewy czerwcowy Jacek Kurski, Piotr Semka
Lewy czerwcowy Jacek Kurski, Piotr...

Karwin jaki jest, każdy widzi. Z Korwina się też wyrasta.

Karwin jaki jest, każdy widzi. Z Korwina się też wyrasta.

Dobry zbiór felietonów JKM! :D

Dobry zbiór felietonów JKM! :D

Z tezami zawartymi w książce Janusza Korwina Mikke można się zgadzać bądź nie, ale z pewnością nie można przejść obok nich obojętnie. Książka ważna w kontekście dyskusji o polskiej polityce wschodniej.

Niewiele mozna powiedzieć o tej książce. Zbiór felietonów prezentujących różny, ale z reguły dobry poziom. Szkoda że nie dostaliśmmy zamiast tego jednolitej i przemyślanej książki.

• Polityka
  • 2010