Hazardzistka

Wydawnictwo: Da Capo
Faro's Daughter
83-86611-19-7
shaloma

Właścicielka kasyna gry - na dodatek nieustannie tonącego w długach - to z pewnością nie najlepsza partia dla młodego arystokraty, lorda Mablethorpe. Lord jednak jest zdecydowany ją poślubić, mimo protestów starszego kuzyna, który kobiet z zasady nie poważa, a te pokroju Debory Gratham najchętniej by "smagał włócząc za wozem ulicami miasta". Niezbyt to dobrze wróży wspólnej przyszłości lorda Mablethorpe i ślicznej Debory.

[Da Capo, 1995]

Kasjopeja | 2013-07-10
Na półkach: Przeczytane, Romanse, 2013, Da Capo
Przeczytana: 10 lipca 2013
aleksawesola | 2014-05-15
Przeczytana: 15 maja 2014

Ksiazce, jak i bohaterom, nie mozna wiele zarzucic (no moze pomysl porwania nie byl dla mnie zbyt zrozumialy), ale porywow nie ma. Ksiazka na raz, o ile dasz rade przebrnac. Powodzenia.

Alix | 2017-01-05
Liwia17 | 2016-12-05