Ulica Czarnych Ptaków

Tłumaczenie: Władysław Masiulanis
Seria: Złota Seria
Wydawnictwo: Amber
The Crow Road

Saga zamożnej szkockiej rodziny McHoanów, opowiedziana przez jednego z jej potomków. Wrażliwy młody człowiek obserwuje krewnych, analizując łączące ich skomplikowane więzi. Poznaje namiętności, które prowadzą do zbrodni. Brytyjski humor i dystans wobec rzeczywistości, pikantne sceny erotyczne, pełnokrwiste postacie bohaterów, ciekawa i nowoczesna narracja - słowem, doskonały obraz...

Brytyjski humor i dystans wobec rzeczywistości, pikantne sceny erotyczne, pełnokrwiste postacie bohaterów, ciekawa i nowoczesna narracja - słowem, doskonały obraz współczesności.

michall_1985 | 2016-11-10
Przeczytana: listopad 2016

Przeczytałem w kilka dni,chociaż dłużyło mi się strasznie.

Plusy za piękne słownictwo,styl i szczegółowe opisy przyrody.Pomimo tego,że książka napisana została w latach 90.,można poczuc atmosferę czasów,o których autor pisze.

Minusem jest niezbyt ciekawa fabuła,momentami infantylny sposób opisywania pewnych zachowań oraz niezbyt jasne zmiany narracji.
Mocno to utrudnia odbiór.

Magda Zianowicz | 2016-01-24
cranberry | 2015-10-21