The Wedding
978-83-247-0730-0
dona

Młoda prawniczka Allegra Steinberg co dzień rozwiązuje problemy znanych osób, wysłuchuje ich zwierzeń, negocjuje warunki kontraktów. Stawiając czoło wymaganiom swoich klientów, znosząc ich kaprysy i realizując nietuzinkowe pomysły, jest w swoim żywiole. I choć pochłonięta bez reszty karierą nie znajduje dość czasu dla ukochanego, rodziców, przyjaciół, wierzy, iż do szczęścia niczego jej nie brakuje. Zmienia jednak zdanie, kiedy luźna znajomość ze słynnym pisarzem przeradza się w coś więcej niż przyjaźń i razem zaczynają planować przyszłość...

książek: 2017
Ulka | 2015-07-20
Przeczytana: 20 lipca 2015

Mimo podobnego stylu zawsze chętnie czytam powieści D. Steel. Ta również okazała się sympatyczną historią,która kończy się wspaniale.

Uwielbiam powieści Danielle Steel czytać, dają dużo wiary i nadziei,wnoszą bardzo dużo, pisane są naprawdę pięknie, ta powieść zawładnęła moim sercem pełna ciepła, uroku, emocji.
Fabuła ciekawa,napisana cudownie chwyta za serducho.
Przecudna, wzruszająca porwała mnie i wciągnęła bardzo do czytania pochłonęłam ją natychmiast,zachwycona jestem, przyjemna to lektura na miłe popołudnie.

betina360 | 2013-01-19
Na półkach: Przeczytane, 2013, Steel
Przeczytana: 19 stycznia 2013

Sympatyczna historia i dobrze sie czyta.A wszystko tak pieknie sie konczy:)

asiczek | 2013-08-18
Przeczytana: 18 sierpnia 2013

Ja wiem, że to Danielle Steel ale książka jest zbyt słodka, postacie zbyt idealne, katastrofy zbyt przewidywalne... Miałam lekki przesyt, ale niezmiennie świetnie się to czytało.

| 2014-05-11
OstatniaKropka | 2015-07-15
Przeczytana: 08 lipca 2015

Typowy romans. Czyta się łatwo i szybko, momentami bardzo mnie wciągnęła ta historia. Liczyłam jednak na jakieś wydarzenie na końcu, na coś co utnie cukierkową serię wydarzeń, ale nic takiego nie nastąpiło. Może w prawdziwym życiu też zdarzają się tak dobrze kończące się historie?

Czarownica | 2012-11-16
Przeczytana: 15 maja 2011

Romatyczna,przewidywalna, lekka, łatwa i przyjemna

martunia88niunia | 2013-01-21
Przeczytana: 27 stycznia 2013

Książka na zimowe popołudnie :)

książek: 2085
Monika | 2014-09-15