Randki w ciemno

Dating Game
83-7132-833-8
dona

Inne wydania

Po blisko ćwierć wieku małżeństwa on odchodzi z młodszą - taki scenariusz nader często pisze życie. Dla niczego nie podejrzewającej Paris słowa męża: „Chcę rozwodu” są wyrokiem, skazują ją na żmudne odbudowywanie własnego świata. Początkowo załamana, próbuje się pozbierać, stosując konwencjonalne metody: zmiana miejsca zamieszkania, poszukiwanie nowego partnera... Aż w końcu uświadamia sobie, że nie musi postępować jak większość kobiet w jej położeniu, że stać ją na coś oryginalnego.

Kachusek | 2014-05-12
Przeczytana: 12 maja 2014

Bardzo mi się podobała ta opowieść.. Napisana z sercem, z emocjami..o przeżyciach żony porzuconej dla młodszej kobiety. Wzruszyło mnie zakończenie tym bardziej że i w moim życiu osobistym dużo się działo, ale udało się wyjść na prostą :) To druga moja książka Danielle Steel i cieszę się, że nie zrezygnowałam po pierwszej która była banalna i o wiele gorsza. Teraz pora na "Chatę".

Marianna | 2016-05-09
Przeczytana: lipiec 2009

Czasem zmiany nie są złe, o czym mogła się przekonać główna bohaterka. Warto przeczytać, bo to książka, która daje nam wiarę w to, że warto walczyć o swoje szczęście mimo niepowodzeń. Dzięki tym złym rzeczom, które nas spotykają potrafimy dostrzec te dobre i się nimi cieszyć. Polecam.

Monika9027 | 2014-09-23

Historia o tym, że słowa przysięgi "...oraz, że Cię nie opuszczę aż do śmierci" nie zawsze stanowią gwarancję, boleśnie przekonała się o tym główna bohaterka Paris. Niespodziewanie po 24 latach małżeństwa mąż oznajmił jej, że żąda rozwodu, na dodatek spotyka się z dużo młodszą kobietą. Paris długo nie mogła się otrząsnąć,po takim ciosie. Była na skraju załamania, nagle jej bezpieczne, spokojne życie rozpadło się na kawałki.Czuła się samotna, niepotrzebna,nie potrafiła pogodzić się z tym co ją spotkało. Dzięki pomocy życzliwych ludzi, odrobiny szczęścia i silnej woli wyszła jednak na prostą.Znalazła pracę w której mogła się spełnić,a także po wielu perypetiach i tytułowych randkach w ciemno, wtedy kiedy najmniej się tego spodziewała na jej drodze stanęła miłość. Serdecznie polecam, książka naprawdę warta przeczytania:))

Gosia9101 | 2013-09-25
Przeczytana: 25 września 2013

Przyjemna lektura,którą czyta się lekko.
Paris jest już po 40, ma wspaniałe dzieci i męża. Ich małżeństwo jest doskonałe, tak przynajmniej myśli Paris, gdy tu nagle mąż oświadcza że chce rozwodu. Świat Paris legł w gruzach, ale nadal ma wsparcie w dzieciach. Po jakimś czasie Paris przeprowadza się do San Francisco i właśnie tam znajduje wspaniałą pracę i przyjaciół, a także tam zaczynają się tytułowe Randki w Ciemno:)

czekoLadowa | 2014-01-17

Chciałabym polecić tę pozycję, ponieważ bardzo mi się spodobała. Jest to opowieść o kobiecie, która zaczyna swoje życie od nowa, i choć na początku jest załamana i uważa, że już nic nie zdoła w życiu osiągnąć, spotyka ją miła niespodzianka. Znajduje fajną pracę, w której się realizuje, poznaje życzliwych ludzi i zaczyna żyć pełnią życia. Miłość, o którą przestała już zabiegać, zjawia się sama i to w podwójnej osobie ;) Miłego czytania.

Agata07a07 | 2013-07-01
Przeczytana: 2013 rok

Historia pewnie nie jednej kobiety, która poświęciła życie, aby zatroszczyć się o rodzinę, a kiedy dzieci wyfruwają z gniazda zostają tylko oni we dwoje...zostaje sama porzucona przez męża, czy mogą przydarzyć się gorsze słowa niż: już Cię nie kocham? Paris jednak stawia czoło światu i pragnie odmienić swój los :)

Agata | 2015-10-15

Całkiem fajna książka :) kolejna wersja pamiętnika w stylu Bridget Jones.

Monika | 2013-06-17

Powieść 58
DATING GAME

Ziaaba | 2013-10-14
Przeczytana: 11 października 2013

Lekka, przyjemna książka, w sam raz na jesienne wieczory. Opowiada ona historię Paris, od której po 25 latach małżeństwa odszedł mąż. Jest tym załamana, gdyż myślała, że łączy ich prawdziwa, wieczna miłość. Dodatkowo dzieci wyfrunęły z rodzinnego gniazdka i Paris została zupełnie sama. Dzięki namowom psychoterapeutki, postanawia się przenieść do San Francisco i tam zacząć całkiem nowe życie. A co dalej? Zachęcam do czytania:)

Marta | 2016-06-19
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 01 marca 2007

Polecam przeczytać książkę ;)