Im więcej tym lepiej

Tłumaczenie: Robert Palusiński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zdumiewające przygody Abby Hayes". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wanda
More, the merrier
Abby Hayes, dla dzieci
KropkaPeEl

Abby wydaje przyjęcie. Ale jak tylko udaje się jej rozdać wszystkie zaproszenia, zaczyna się martwić co sobie wszyscy pomyślą. Czy będzie im smakować jedzenie i czy spodobają się im dekoracje? Czy jej pokój wyda im się nudny? Abby postanawia, że to znakomita chwila, żeby nadać jej pokojowi nowy wygląd! Czy zdąży ze wszystkim przed przyjęciem?

Jucia58542 | 2014-07-08

Też bym chciała żeby moi rodzice tak jak rodzice Abby zgodzili się na pomalowanie pokoju w moich ulubionych kolorach i wszystkich innych dodatków też. Fajnie by tak było, ale niestety tak nie będzie.

martad | 2013-08-20

Nie byłam przekonana co do tej książki ale po przeczytaniu jestem bardzo zadowolona :) Polecam :)

Quidditch01 | 2016-07-01

Bardzo fajna książka. przeczytałam całą serię :)

Korinne345 | 2012-11-23
Przeczytana: 11 czerwca 2008