Brawo, Lola!

Cykl: Lola (tom 4)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

Lola w roli Kotki. Jako superbohaterka zawsze walczy o dobro, a jako megasławna gwiazda filmowa wprawia wszystkich w zachwyt. Niestety dzieje się to jedynie w nocy, kiedy nie może zasnąć. W ciągu dnia także gra, ale rolę Królewny śnieżki w szkolnym przedstawieniu. Droga do sławy okazuje się długa i ciężka. Nagle jednak talent Loli i jej przyjaciółki Raszki odkrywa agentka dziecięcej agencji castin

Monia0420 | 2014-12-24
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone
Przeczytana: 24 grudnia 2014

Kolejny tom Loli, do którego powróciłam po latach. Czytając tą część również się śmiałam, zastanawiałam a moje przemyślenia w tej prostej książce były dość głębokie. Prawdziwa książka o przygodach, trudnościach, próbie przyjaźni, miłości w sam raz dla dzieci i młodzieży, ale również starszych czytelników którzy chcą powrócić do czasów sprzed kilkunastu lat. Polecam!

Veroniqusia | 2014-01-02

Jedna z moich ulubionych serii w dzieciństwie, a w szczególności ta część, zwłaszcza, że Abedi trochę odpuściła idealizowanie bohaterów tak rażące w poprzednich części. Wspaniała pozycja dla młodszych czytelniczek.

"Mam jedną dobrą i jedną złą wiadomość.(...) Dobra jest taka, że Raszka dostała rolę Cory. Zła jest taka, że Lola nie dostała roli Ruby".

Uwielbiałam tę powieść!

Alexxx | 2013-03-30
Przeczytana: 2010 rok

Od razu polubiłam te książkę, tak samo jak główną bohaterkę. Polecam ją bardzo serdecznie :)

PahaludO | 2010-10-28

Ta seria książek oólnie mi się podobała i przeczytałam ją z 5 razy.Mimo to jednak postacie w książce te są bardzo (za bardzo) idealne.Mama ma zawsze czas jak tata i reszta.Mimo to bardzo mi się podobała ta część.

Tiger | 2011-08-17
Przeczytana: 2007 rok

POLECAM CAŁĄ SERIE "LOLY" DLA MŁODSZYCH DZIECIAKÓW :)

Yuuki | 2011-12-04
Na półkach: Przeczytane, Moje! :)

Ulubiona książka mojego dzieciństwa. Gorąco polecam

agutek | 2011-05-27

Całkiem niezła...

marysia7789 | 2011-03-15

Ekstra:p

Karolka | 2011-05-17

Seria mojego dzieciństwa, jako dziesięcioletni podlotek czytałam Lolę z wypiekami na twarzy... :)
Nigdy jej nie zapomnę, idealna jak najbardziej dla każdej dziewczynki!

| 2011-02-26

Książka czytana bardzo dawno temu. Z tego co pamiętam, wręcz za nią przepadałam i przeczytałam ją jednym tchem. Polecam wszystkim młodszym czytelniczkom.