Do miłości jeden krok

Tłumaczenie: Julia Turlejska
Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
Wydawnictwo: Da Capo
A little more to love
miłość, zwierzęta, otyłość
Liwia

Leini Olindori jest ładną i inteligentną dziewczyną, która od lat bezskutecznie próbuje schudnąć. Kiedy już traci nadzieję, że znajdzie chłopaka, w sklepie z artykułami dla zwierząt, gdzie pracuje w czasie ferii, poznaje Franka. Jemu najwyraźniej podoba się taka, jaka jest, i nawet jeśli chciałby w niej coś zmienić, to na pewno nie wygląd. Leini i Frank pochodzą bowiem z całkiem różnych środowisk i chłopak obawia się, że jest ona typową rozpieszczoną córką bogatych rodziców. Czy Leini uda się przekonać Franka, że ocenia ją niesprawiedliwie?

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

paullie | 2011-07-08
Na półkach: 2011, Przeczytane
Przeczytana: 08 lipca 2011

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Bardzo mi się podobała. W niej jest wszystko co lubię. Czyli - opowieść miłosna i zwierzęta. Książka byłaby bardzo obliczalna, gdyby nie to, że pod koniec ukochani się pokłócili. Ale wiadomo, wszystko skończyło się tak jak trzeba.
Skończyłam czytać dokładnie o 01:43. ;d
Polecam!

Bakteryjaa | 2011-01-16
Przeczytana: 15 stycznia 2011

Bardzo szybko się czyta, lekka i przyjemna ;)

jittery | 2016-12-02
Oliwia | 2016-11-05